Кiмната відпочинку

Елітна лазня за містом.

Ви потребуєте в елітному відпочинку після утомливих буднів? Ви хочете провести незабутній вечір в колі друзів? Ви хочете поправити здоров'я в затишному і якісному місці? Тоді наша елітна лазня на дровах «Околиця», що в 15 км від центру міста Суми, в районі «царського села» - саме для Вас.

Тут є саме необхідне і навіть більше. Адже загальна площа нашої елітної лазні на дровах 180 кв.м.! Є два басейни, один з яких з підігрівом, критий і з «пивним двориком». Інший - освіжаюче-холодний. Душові кабіни, крижаний душ, міні-бар з холодним пивом, бочки для запарювання віників, парна з професійним парогенератором для любителів пари.

Автентичний український інтер'єр лазні викликає захват і розчулення. Ви завжди можете вибрати місце для відпочинку, будь то взимку чи влітку, адже в лазні «Околиця» два майданчики для відпочинку. На літньому майданчику можна насолоджуватися відпочинком під відкритим небом в компанії з 6-10 чоловік і замовляти наші різноманітні страви з ресторану «Околиця», раків і пива, або скористатися мангалом. На зимовій - насолоджуватися контрастом температур, виходячи босоніж на сніг.

У конкурсі елітних лазень по місту Суми елітна лазня «Околиця» зайняла почесне 2-е місце. І нам є до чого прагнути, щоб Ви отримували ще більше задоволення від відпочинку у нас!

Галерея


anarchisme2012.ch