Розміщення

Приватний готель в Сумах «Околиця».

У передмісті міста Суми, далеко від міської суєти, в тихому, екологічно чистому місці, радо зустрічає своїх гостей приватний готель «Околиця».

Для Вашого комфортного відпочинку приватний готель «Околиця» пропонує 7 номерів від економ до VIP класу, оснащених сучасною системою кондиціонування і вентиляцією повітря, автономним опаленням та водопостачанням. Причому, 3 з них, знаходяться в окремо розташованих будиночках, з галявинами та мангалами. Тут можна усамітнитися не тільки подружжю, але і молодятам-нареченим. Три будиночка мають свій дворик з парковкою.

 Всі будиночки в заміській готелі «Околиця» оформлено оригінальній авторській розписом і оснащені неповторними меблями ручної роботи. А два номери, один з яких розташований в окремому будиночку, з галявиною і гойдалкою - наш персонал дбайливо підготує для молодят.

У кожному приміщенні в нашому приватному готелі до Ваших послуг надається ванна кімната з душовою кабіною, умивальником і туалетом, кольоровий телевізор із супутниковим TV, WI-FI в кожному номері.

До послуг проживаючих в приватному готелі «Околиця» пропонується сауна з холодним басейном, літній майданчик, безкоштовний паркінг. У будь-який номер готелю «Околиця» можна замовити блюдо з меню або вибрати місце для обіду, вечері чи сніданку в одному з куточків відпочинку заміського ресторану «Околиця»: Колиба, Шинок, «Мисливський балкон», «Квітковий балкон».

 Додатковою послугою для наших клієнтів є бронювання номера за телефонами, вказаними на кожній сторінці нашого сайту. А також, знижки на всі види відпочинку, для всіх проживаючих у нашому приватному готелі.

Галерея


www.callupcontact.com