Шинок

Шинок для справжнього українця.

Влітку, у спеку, так приємно відчути прохолоду справжньої української корчми. А взимку - зігрітися ароматним борщем слобожанського краю з печі і спробувати справжній український «спотикач».

При відсутності інтернету, газет, у старовину, шинок був найпотужнішим соціальний центром. Де було новини дізнатися - в шинку, де укладалися всі договори - в шинку, в шинку завжди можна було знайти свідків для підписання договорів. Базар і шинок - місця, де кипіло все суспільне життя. Шинки працювали з осені і до початку польових робіт - в пору жнив заборонялося пити і це осуджувалося всім селом. Але, як тільки збирали урожай, починалися весілля, всі чоловіки незмінно збиралися в шинках.

Зал шинку «Околиця» розрахований на 25-30 персон і оформлений в старовинному національному стилі. Привітна шинкарочку запрошує Вас відсвяткувати ювілеї, важливі події або корпоративи. Вартість замовлення для таких подій: від 150 грн / з людини.

У нас, в шинку «Околиця», можна добре поїсти, випити та відпочити. А готель «Околиця» запропонує комфортабельні номери, щоб і переночувати. Вас приємно здивує багатство української кухні та приємний персонал. Меню шинку завжди поновлюється новими стравами і Ви завжди знайдете щось смачненьке для себе.

Галерея


alleshatseinezeit.ch