Лiтнiй майданчик

Літній майданчик ресторана «Околица».

Насолоджуйтеся приємною прохолодою, тишею близько ставочка з вербами та чинним українським вітряком! Вам обов'язково сподобається відпочинок на літній терасі або в обплетених зеленню альтанках на заміському літньому майданчику ресторану «Околиця». А свіжість від спадаючого водного каскаду з міні-водоспадиком дозволить чудово провести час разом із сім'єю або друзями, отримуючи задоволення від відпочинку, їжі і свіжого повітря.

Саме тут, на літньому майданчику ресторану «Околиця», сховавшись від повсякденної суєти і турбот, Ви можете насолодитися тишею і улюбленими стравами української кухні. Традиційний борщ, апетитні варенички, золотисті деруни, ароматні голубці стануть ще смачніше в атмосфері домашнього затишку, на свіжому повітрі, серед живої зелені та квітів.

Вас порадує новинка цього сезону - затишна альтанка над водою на 2-5 осіб, яку відвідувачі заміського ресторану «Околиця» прозвали «Осиним гніздом». А численні затишні куточки літнього майданчика ресторану «Околиця» з виробами з лози і дерев'яними скульптурами, місточками і квітучою зеленню, збагатить Ваш сімейний фотоальбом новими, яскравими спогадами.

Корпоративне свято або сімейне торжество на свіжому повітрі літнього майданчика ресторану «Околиця» в Сумах, для Ваших гостей до 30 чоловік, доповнить жива музика. Вартість замовлення від 180 грн.

Галерея


EFS FSFP