Молодятам

Нареченим.

Прагнете незабутньо відсвяткувати весілля? Для цього не потрібно використовувати послуги дорогих кейтерингових компаній і замовляти виїзні фуршети на лоно природи. Приїжджайте до нас, у приватний ресторан «Околиця», де ми допоможемо Вам провести романтичну церемонію і банкет в національному стилі.

У вашому розпорядженні будуть прекрасні місця для фотосесій: тінисті ставки, водоспадик, дерев'яні скульптури та вироби з лози, «місток молодят» з вже сформованою традицією давати клятву вірності на ньому. І безліч квітів!

Однією з особливостей нашого приватного ресторанно-готельного комплексу «Околиця» є бронювання номера для молодят. Для закоханих створять такий комфорт і затишок в одному з двох номерів для молодят, що вони забудуть про суєту навколишнього світу, і будуть насолоджуватися краєвидами заміських сумських красот. А рекомендованим весільним тортом, який з любов'ю прикрасять наші кондитери, можна здивувати всіх гостей, які прийдуть відзначити торжество в заміський ресторан «Околиця».

Ви можете скористатися такимим додатковими послугами:

Вартість фото сесії від 80 грн.

 

Замовлення весільного свята – від 180 грн/особа.

 

Вартість готельного номеру для молодят – 220 грн. та 800 грн.

Нареченим

Галерея


hippocrate-medical.fr .