Заміський готель у Сумах «Околиця»

Всіх сумчан та іноземних гостей нашого славного українського міста Суми радо зустріне з агородная готель «Околиця» в українському стилі.

Готель «Околиця» розташована далеко від галасливого центру міста. У ній немає швидкісних ліфтів і височенних корпусів. Натомість суєти і швидкості Ви отримаєте спокійний і відокремлений відпочинок в заміському передмісті міста. І разом з тим, ви не будете мати потребу ні в чому.

Вісім комфортабельних номерів готелю «Околиця» від економ до VIP класу, оснащені сучасними системами кондиціонування, опалення та водопостачання, допоможуть відчути себе комфортно і по-домашньому затишно будь вимогливому гостю. А, якщо в нашій з агородной готелі «Околиця» знадобитися усамітнитися, ми запропонуємо Вам окремий будиночок, з галявиною і мангалом (4 номери з 8). Три будиночки мають свій дворик з парковкою. Тут можна зупинитися не тільки подружжю, але і молодятам-нареченим.

Проживая в нашем отельно-развлекательном комплексе «Околица», Вы можете наслаждаться отдыхом с разнообразными видами услуг. Вы, возможно,  захотите посетить сауну или крытый бассейн зимой, или отдохнуть в прохладе многочисленных летних площадок в теплый летний вечер.

Кожен номер нашого приватного готелю «Околиця» оснащений ваною кімнатою з душовою кабіною, умивальником і туалетом, кольоровим телевізором з супутниковим TV, WI-FI - інтернетом.


cbd france bonbon