Колиба

Загородна Колиба «Околиця».

Шукаете місце для відпочинку «до душі», далеко від міського шуму, з приємною живою музикою в Сумах і смачною їжею? Тоді Вам обов'язково треба побувати в нашій загородній західноукраїнській Колибі «Околиця». Адже вибір зон відпочинку у нас величезний і кожен знайде собі містечко.

Вам неодмінно сподобається кухня Колиби. Тут запропонують національні страви за оригінальними старовинними рецептами, які з любов'ю приготують наші кухарі у справжній українській печі.

Український борщ з пампушками, зі свіжих овочів, приправлений товченим салом з часником і петрушкою; ковбаси домашні, буженина, завиванці, крученики, смак яких Ви не забудете ніколи. Галушки, вареники, деруни - це ті страви, які оспівані в своїх творах і Гоголем, і Котляревським, і навіть Пушкіним.

***

«…То ль дело Киев! Что за край!

Валятся сами в рот галушки,

Вином - хоть пару поддавай,

А молодицы-молодушки!..»

***

«Я вареники леплю,

Я вареники люблю,

С творогом люблю, с клубникой,

С мясом, с вишнями, с черникой,

С ежевикой и морошкой,

Но сильней всего -

С картошкой!..»

 

Колоритні та привітні офіціантки-гуцулочки, в справжніх вишиванках, створять приємну атмосферу не тільки в тісному колі Ваших близьких друзів і родичів, а й на корпоративному вечорі з Вашими іноземними партнерами.

Зал Колиби «Околиця» розрахований на 25-30 персон. В інтер'єрі загородної Колиби використані артефакти західноукраїнського побуту, авторські рушники та предмети домашньої утварі. Тут буде, чим здивувати Вашого іноземного гостя, та й самому цікаво відпочити в цьому самобутньому місці. Загородна Колиба в Сумах унікальна ще і балконами, на які можна піднятися прямо із залу. Один з них підійде любителям полювання, тому так і називається «Мисливський». На іншому, «Квітковому», потопаючи в зелені, затишно розташувалися солом'яні меблі, в яких Ви відчуєте себе, як у раю.

Колиба весiльна

Галерея


Faza.ru . iPad iPhone