Ресторан

Загородний ресторан в Сумах - місце, де відпочиваєш душею.

У передмісті Сум, у так званому «царському селі», ось вже 10 років, охоче ділиться своєю привітною атмосферою вишуканий загородний ресторан «Околиця». Інтер'єр ресторану «Околиця», як і інші зали цього загородного комплексу, виконаний у своїй оригінальній манері - в старовинному європейському стилі з елементами старогерманского дизайну.

Масивні обідні столи та стільці в старогерманскому стилі з кристально білим сидіннями успішно розташують гостей Вашого сімейного торжества: весілля, ювілею чи дня народження, з гостями до 70 персон. Темна деревина меблів вдало перегукується з балками стелі та стін, а за барною стійкою, оформленої в тому ж вигляді, красуються різноманітні керамічні пивні кухлі.

Меню ресторану «Околиця» рясніє блюдами німецької кухні, приготованими за оригінальними німецькими рецептами. Наприклад, айсбайн (Eisbain) - крижана нога - блюдо для справжніх гурманів і мрійників! Зварена в темному пиві зі спеціями і засмажена з часником і медом у печі, свиняча рулька, вгамує апетит Вам і приємно здивує Ваших гостей.

Жива музика ресторану «Околиця» розташує всіх наших гостей, як до приємній бесіди, так і до гарячих танців на дискотечному майданчику.

У Вашому розпорядженні є банкетка на 10-15 персон, в якій можна усамітнитися невеликою компанією.

Часто буває так, що кращі заміські ресторани орієнтуються на іноземців і тому не завжди доступні за ціною. Ми прагнемо порадувати своїх відвідувачів не тільки відмінною національною кухнею, а й ціновою доступністю. Оптимальне співвідношення ціни і якості змусить вас повертатися до нас знову й знову.

Додаткові послуги ресторану:

Замовлення сімейних свят, весіль, корпоративів в залі до 70 осіб.

Дискотека «Околиця» з живою музикою.

Святкове оздоблення залу

(050) 088 72 92 - Администратор ресторана

Ресторан весiльний

Холодильник для стейклв

Околица впервые в городе Сумы предлагает своим гостям, ценящим вкус настоящего говяжьего стейка приготовление мяса по системы «dry-aget». Сухая выдержка говядины способствует увеличению концентрации и усиления естественного вкуса мяса. Это происходит благодоря ферментативным биохимических реакциях в результате которых мышечная ткань размягчается.

Данный процесс направлен на испарение влаги и разрушению энзимов, содержащихся в мясе сразу просле убоя, для повышения аромата и улучшения вкусовых характеристик.

Процессу выдержки способствуют так-же некоторые виды грибков, образующиеся в процессе созревания на поверхности  мяса, которые делают его более сочным и ароматным.

Длительность процеса созревания мяса в специальной камере составляет от 15 до 27 дней.

Приглашаем Вас отведать вкус Божественного настоящего стейка.


objectifplanet.com